Nazywam się Hanna Łasica i jestem akredytowaną doradczynią noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich po kursie w Akademii Noszenia Dzieci. Współprowadzę lokalną grupę dla osób noszących „Chusty w centrum – Warszawa”. Posiadam doświadczenie w pracy z bliźniętami oraz wcześniakami. Ukończyłam kursy z pielęgnacji neurorozwojowej dzieci w 1. roku życia oraz szkolenie dla profesjonalistów z zakresu snu dziecka do 10. roku życia. Z wykształcenia jestem kulturoznawcą, ukończyłam również Studium Pedagogiczne. Z dziećmi w wieku 0-6 pracuję od kilkunastu lat z krótkimi przerwami.

Moja przygoda z chustami rozpoczęła się, kiedy na świat przyszedł mój synek Ryś, a przyjaciółka pożyczyła mi pierwszą chustę. Z czasem wsiąkałam w świat osób noszących, odkrywałam zalety chustowania i piękno samych chust. Tak z codzienności zrodziła się pasja, którą dziś zarażam kolejne mamy. Interesuję się też aranżacją wnętrz, muzyką (uwielbiam śpiewać) oraz porządkowaniem przestrzeni wokół mnie (nie mylić ze sprzątaniem!). Jeśli chcecie dowiedzieć się o mnie więcej, zapraszam do wpisy > 10 faktów o mnie <.

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia konsultacji oraz do czytania wpisów, w których dzielę się swoją wiedzą z zakresu chustonoszenia, pielegnacji niemowląt i macierzyństwa. Zachęcam też do śledzenia mnie na Facebooku i Instagramie (namiary w dziale „kontakt”)